Publications Office of the EU
Bulgārija-Sofija: Satiksmes vadības ierīču uzstādīšana - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Bulgārija-Sofija: Satiksmes vadības ierīču uzstādīšana

  • Paziņots
    09/03/2013
  • Publicēts
    16/01/2014
  • Termiņš
    10/02/2014
  • Piedāvājumu atvēršana
    11/02/2014
  • Piešķirts
    20/05/2014
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Агенция „Пътна инфраструктура“
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45316213 Satiksmes vadības ierīču uzstādīšana
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
19,999,998.00 BGN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
6
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Предмет на настоящата обществена поръчка по обособени позиции (от 1 до 6) е производство, доставка и монтаж на пътни знаци с постоянни и променливи размери на вертикална сигнализация и други средства за сигнализиране на републиканските пътища на територията на страната, стопанисвани от АПИ, съгласно чл. 19, ал. 1, т. 1 от Закона за пътищата по обособени позиции (от 1 до 6), както следва:
— Обособена позиция № 1 Северозападен район, по области и класове: АМ, I-ви, II-ри и III-ти клас на територията на ОПУ Видин, Враца, Монтана, Ловеч и Плевен;
— Обособена позиция № 2 Северен централен район, по области и класове: АМ, I-ви, II-ри и III-ти клас на територията на ОПУ Велико Търново, Габрово, Разград, Русе и Силистра;
— Обособена позиция № 3 Североизточен район, по области и класове: АМ, I-ви, II-ри и III-ти клас на територията на ОПУ Варна, Добрич, Търговище и Шумен;
— Обособена позиция № 4 Югоизточен район, по области и класове: АМ, I-ви, II-ри и III-ти клас на територията на ОПУ Бургас, Сливен, Стара Загора и Ямбол;
— Обособена позиция № 5 Южен централен район, по области и класове: АМ, I-ви, II-ри и III-ти клас на територията на ОПУ Кърджали, Пазарджик, Пловдив, Смолян и Хасково;
— Обособена позиция № 6 Югозападен район, по области и класове: АМ, I-ви, II-ри и III-ти клас на територията на ОПУ Благоевград, Кюстендил, Перник, София.
1. Изпълнението на обществената поръчка включва дейности, които са свързани с производство, доставка и монтаж на пътни знаци с постоянни и променливи размери за вертикална сигнализация и други средства за сигнализиране на републиканските пътища, отговарящи на изискванията на „Технически изисквания при изпълнение на пътни знаци и указателни табели от светлоотразителни материали“ на Агенция „Пътна инфраструктура“ от 2011 г. и представляват условие, следствие или допълнение към него, а именно:
Проектиране на:
— портални рамки, конзоли и дву- или повече опорни носещи конструкции;
— пътни знаци с променливи размери.
Производство на:
— пътни знаци с постоянни размери;
— пътни знаци с променливи размери;
— други средства за сигнализиране на републиканските пътища;
— конзолна и/или портална носеща конструкция;
— конструкции от сглобяващи се профили, за основи на знаци с променливи размери.
Доставка на:
— пътни знаци с постоянни размери;
— пътни знаци с променливи размери;
— други средства за сигнализиране на републиканските пътища;
— конзолна и/или портална носеща конструкция;
— конструкции от сглобяващи се профили, за основи на знаци с променливи размери;
— стоманени стълбове за монтаж на вертикална сигнализация.
Монтаж на:
— пътни знаци с постоянни размери;
— пътни знаци с променливи размери вдясно от пътя;
— пътни знаци с променливи размери над платното за движение;
— други средства за сигнализиране на републиканските пътища;
— конзолна и/или портална носеща конструкция;
— конструкции от сглобяващи се профили, за основи на знаци с променливи размери;
— стоманени стълбове за монтаж на вертикална сигнализация.
Доставка и влагане на необходимите и съответстващи на техническите спецификации материали и продукти за пътни знаци с постоянни и променливи размери за вертикална сигнализация и елементи за техния монтаж; Извършване на необходимите изпитвания; Отстраняване на проявени дефекти през гарантираните експлоатационни срокове, определени с договора за възлагане на обществената поръчка. Участник в процедурата може да участва и да подаде оферта за максимум 2 (две) обособени позиции. Документацията по процедурата е публикувана на интернет адрес на АПИ: www.api.government.bg

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Агенция „Пътна инфраструктура“
Nacionālais reģistrācijas numurs: 000695089
Pasta adrese: бул. „Македония“ № 3
Pilsēta: София
Pasta indekss: 1606
Valsts: BGR
Kontaktpersona: деловодство
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for one or more lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
11/02/2014 14:00
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.