Publications Office of the EU
Norvēģija-Gardermoen: Nedzīvojamā fonda īpašuma izīrēšanas vai iznomāšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvēģija-Gardermoen: Nedzīvojamā fonda īpašuma izīrēšanas vai iznomāšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    16/10/2023
  • Atcelts
    24/10/2023
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Canceled
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
AVINOR AS
Izpildes vieta
NUTS code: NO071 Nordland/Nordlánnda
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: NO082 Viken
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
70220000 Nedzīvojamā fonda īpašuma izīrēšanas vai iznomāšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
11,000,000.00 NOK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Piedāvājuma atsauces numurs
23/32839
Apraksts

Avinor AS will hold a contest for a hire contract for catering services and a contract for cleaning services at Brønnøysund Airport.
The contract period will be up to 5 years. See the Request for Tenders point 1.4. The expected start-up date is 01.02.2024.
See also the attached tender documentation.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=afzyyhvcrc&GoTo=Tender
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
11,000,000.00 NOK
Līguma galīgā vērtība
Procedūra ir slēgta
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Procedūra ir slēgta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.