Publications Office of the EU
Izpētes paziņojums par piegādātāja unikālu verifikāciju dozēšanas sūkņu ārkārtas tehniskās apkopes pakalpojuma uzticēšanai, ieskaitot rezerves daļu piegādi un lampu un citu UV-C dezinfekcijas sistēmas rezerves daļu piegādi ar zīmolu PROMINENT. Summa, kas ir mazāka par Kopienas robežvērtību. Īpašas nozares. - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Izpētes paziņojums par piegādātāja unikālu verifikāciju dozēšanas sūkņu ārkārtas tehniskās apkopes pakalpojuma uzticēšanai, ieskaitot rezerves daļu piegādi un lampu un citu UV-C dezinfekcijas sistēmas rezerves daļu piegādi ar zīmolu PROMINENT. Summa, kas ir mazāka par Kopienas robežvērtību. Īpašas nozares.

  • Paziņots
    24/05/2024
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Neaktīvs
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
ETRA S.p.a. Società Benefit
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ITH32 Vicenza
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
42122230 Dozējošie sūkņi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
200,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Piedāvājuma atsauces numurs
Appalto 77/2024
Apraksts

Uzņēmumam ETRA S.p.a., kura juridiskā adrese ir Via Largo Parolini, 82/b — 36061 Bassano del Grappa (VI), C.F. un VAT 03278040245, jo īpaši Integrētai ūdens resursu apsaimniekošanas teritorijai, ir jāuztic ārkārtas tehniskās apkopes pakalpojumi, tostarp rezerves daļas Prominent zīmola dozēšanas sūkņiem, ko izmanto ETRA S.p.A. pārvaldītās teritorijas ražotnēs, un lampu un citu rezerves daļu piegāde Prominent zīmola UV-C dezinfekcijas sistēmai, kas uzstādīta Asiago attīrīšanas iekārtā. Uzņēmums plāno pārbaudīt piegādātāja, kurš veic iepriekš norādītos pakalpojumus un piegādes, unikalitāti.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Nav pieejams
Paredzamā vērtība
200,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Procedūra ir slēgta
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Procedūra ir slēgta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.