Publications Office of the EU
Spānija-Gijón: Sporta laukumu kopšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Gijón: Sporta laukumu kopšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    20/12/2017
  • Termiņš
    29/01/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    15/02/2018
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Izpildes vieta
NUTS code: ES120 Asturias
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES120 Asturias
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
77320000 Sporta laukumu kopšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
4,146,187.50 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
013324/2017
Apraksts

Servicio de mantenimiento de los campos municipales de golf La Llorea y El Tragamón con fomento de la igualdad entre hombres y mujeres y mejora de la calidad de empleo.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Nacionālais reģistrācijas numurs: P8302404B
Pasta adrese: Centro municipal del Coto, Plaza de la República, s/n
Pilsēta: Gijón
NUTS kods ES120
Pasta indekss: 33204
Valsts: ESP
Kontaktpersona: Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Galvenā adrese: http://contratacion.gijon.es
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
15/02/2018 13:30
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
4,146,187.50 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.