Publications Office of the EU
Polija-Varšava: Mērījumu, testēšanas un pārbaudes aparātu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Polija-Varšava: Mērījumu, testēšanas un pārbaudes aparātu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi

  • Publicēts
    02/02/2018
  • Termiņš
    16/03/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    16/03/2018
  • Piešķirts
    11/05/2018
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Urząd Dozoru Technicznego
Izpildes vieta
NUTS code: PL Polska
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50410000 Mērījumu, testēšanas un pārbaudes aparātu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,341,690.00 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,018,130.00 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
ZP-DL-58/17
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest sprawdzenie, ewentualna naprawa oraz wymiana w miarę potrzeb sensorów (wynikającą z pogorszenia właściwości pomiarowych) w detektorach wielogazowych typu QRAE PLUS PGM 2000 (482 szt.) i QRAE 3 (36 szt.) użytkowanych w Urzędzie Dozoru Technicznego. Naprawy detektorów wielogazowych - szacunkowy koszt napraw bez wymiany sensorów wynosi ok. 50 roboczogodzin w ciągu dwóch lat. Przedmiot zamówienia został opisany we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 7do SIWZ.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Urząd Dozoru Technicznego
Pasta adrese: ul. Szczęśliwicka 34
Pilsēta: Warszawa
NUTS kods PL911
Pasta indekss: 02-353
Valsts: POL
Kontaktpersona: Paweł Moch
Galvenā adrese: www.udt.gov.pl
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
16/03/2018 13:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
1,341,690.00 PLN
Līguma galīgā vērtība
1,018,130.00 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: OMC ENVAG Sp. z o.o.
Pasta adrese: ul. Iwonicka 21
Pilsēta: Warszawa
Pasta indekss: 02-924
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.