Publications Office of the EU
Procedūras atbalsts sarunu procedūrai ar dalības konkursu saskaņā ar VgV - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Procedūras atbalsts sarunu procedūrai ar dalības konkursu saskaņā ar VgV

  • Publicēts
    10/05/2024
  • Termiņš
    10/06/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    10/06/2024
  • Piešķirts
    02/08/2024
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
UmbauStadt PartGmbB
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE300 Berlin
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
NB.102601
Apraksts

Tā sauktajā "V blokā" Potsdamas centrā jaunas dzīvojamās un komerciālās ēkas ir jāuzbūvē, pamatojoties uz atjaunināto galvenās ēkas koncepciju, ko apstiprinājusi pilsētas dome. Plānotas četras arhitektu daļas, par kurām tiks piešķirti nekustamā īpašuma plānošanas pakalpojumi pakalpojumu 1.–3. posmam. Piektajā daļā tiks piešķirts zemes plānojums pazemes autostāvvietai, pagrabiem un pagalmam (1.–3. snieguma posms), specializētie plānošanas pakalpojumi arhitektu 1.–4. snieguma posmam (1.–3. snieguma posms) un vispārējais plānojums 4.–7. snieguma posmam. Pakalpojuma priekšmets ir procedūras uzraudzība sarunu procedūrai ar dalības konkursu saskaņā ar VgV ar piecām daļām.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXT8YYRY135PU0C5
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXT8YYRY135PU0C5
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
10/06/2024 10:00
Piešķiršanas metode
Preis
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.