Publications Office of the EU
Francija-Saint-Raphaël: Fotokopētāji - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Saint-Raphaël: Fotokopētāji

  • Publicēts
    07/08/2018
  • Termiņš
    28/09/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    01/10/2018
  • Piešķirts
    12/11/2018
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Commune de Saint-Raphaël
Izpildes vieta
NUTS code: FRL05 Var
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRL05 Var
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
30121100 Fotokopētāji
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
173,500.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Forme de marché: à bons de commande avec minimum et maximum. Attribution d'un marché unique.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
http://ville-saintraphael.fr
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
01/10/2018 00:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
173,500.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: SAS Leasys Apoje
Pasta adrese: 60 boulevard du Point du Jour
Pilsēta: Saint-Laurent-du-Var
Pasta indekss: 06700
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.