Publications Office of the EU
Norvēģija-Hamar: Konsultatīvie inženiertehniskie un celtniecības pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Norvēģija-Hamar: Konsultatīvie inženiertehniskie un celtniecības pakalpojumi

  • Publicēts
    06/05/2022
  • Termiņš
    07/06/2022
  • Piešķirts
    29/08/2022
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Bane NOR SF
Izpildes vieta
NUTS code: NO071 Nordland/Nordlánnda
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: NO071 Nordland/Nordlánnda
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71310000 Konsultatīvie inženiertehniskie un celtniecības pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
202201256
Apraksts

The assignment includes a construction plan for the Narvik Station project in the form of carrying out detailed engineering design and preparation of tender documentation for 2 execution contracts.
Tje contract includes follow-up during the construction period and other associated engineering design work.
See chapters A, C and D in the tender documentation for a further description.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=afgythquea&GoTo=Tender
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.