Publications Office of the EU
Francija-Verdena: Apdrošināšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Francija-Verdena: Apdrošināšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    07/02/2018
  • Termiņš
    09/03/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    09/03/2018
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Communauté d'agglomération du grand Verdun
Izpildes vieta
NUTS code: FRF32 Meuse
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRF32 Meuse
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
66510000 Apdrošināšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,768,450.77 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
C184801
Apraksts

Assurance dommages ouvrage pour des travaux de réhabilitation, restructuration et extension de la MJC du Verdunois.
Terme prévu du chantier: juillet 2019.
Montant estimé travaux + honoraires: 2 768 450,77 EUR HT.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Communauté d'agglomération du grand Verdun
Pasta adrese: 11 rue du Président Poincaré
Pilsēta: Verdun
NUTS kods FRF32
Pasta indekss: 55100
Valsts: FRA
Galvenā adrese: http://www.verdun.fr
Elektroniski:
http://www.webmarche.adullact.org
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for one lot only
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
09/03/2018 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
2,768,450.77 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.