Publications Office of the EU
Polija-Włocławek: Laboratorijas reaģenti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Włocławek: Laboratorijas reaģenti

  • Publicēts
    01/10/2013
  • Termiņš
    14/11/2013
  • Piedāvājumu atvēršana
    14/11/2013
  • Piešķirts
    22/11/2013
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Włocławku im. błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33696500 Laboratorijas reaģenti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
32,407.41 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
26,632.80 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
ZP-37-2013
Apraksts

Barwniki hematologiczne.
lp nazwa barwnika sposób barwienia wielkość opakowania ( ml ) ilość opakowań rocznie uwagi:
1 Barwnik May-Grünwalda manualny 500 320 roztwór : metanol 99,5 %, barwnik May-Grunwalda 0,35 %
2 Barwnik Giemsy manualny 500 250 roztwór : barwnik Giemsy 0,6 % + metanol 65,9 %
2 Odczynnik rozcieńczający barwnik Giemsy manualny 1000 360 pH = 6,8 ; bufor : fosforan jednopotasowy 0,05%, fosforan dwusodowy 0,1 %
930
Potwierdzona zgodność wszystkich oferowanych odczynników z wymogami ustawy z dnia 20 maja 2010 r. owyrobach medycznych (Dz.U.z2010r Nr 107, poz.679)
Oferent dołączy do oferty karty charakterystyk substancji niebezpiecznych dla oferowanych odczynników.Zamawiający dopuszcza wersję elektroniczną kart charakterystyk subst. nieb.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
14/11/2013 12:00
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
32,407.41 PLN
Līguma galīgā vērtība
26,632.80 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Kolasa Spółka Jawna
Pasta adrese: ul. Targowa 55
Pilsēta: Łódź
Pasta indekss: 90-323
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.