Publications Office of the EU
Vācija-Bielefeld: Elektroinstalācijas darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Bielefeld: Elektroinstalācijas darbi

  • Publicēts
    10/05/2023
  • Termiņš
    06/06/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    06/06/2023
  • Piešķirts
    27/07/2023
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Stadt Bielefeld - Amt für Organisation, IT und Zentrale Leistungen
Izpildes vieta
NUTS code: DEA41 Bielefeld, Kreisfreie Stadt
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DEA41 Bielefeld, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45311200 Elektroinstalācijas darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,582,657.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
100.31-6632EX
Apraksts

2 Stck. Niederspannungshauptverteilungen
Ca. 1100 m bandverzinkte Kabelrinne in verschieden Abmessungen
Ca. 1400 m flexibles Kunststoffisolierrohr in verschiedenen Größen
Ca. 4100 Stck. Metall-Kabelklammern verschiedene Ausführungen
Ca. 250 Stck. verschiedene Brandschutzabschottung für Leitungsanlagen
Ca. 213 Stck. 70mm Lichtkanalsystem, verschiedene Längen
Ca. 275 Stck. Mehrfachsensormelder in Ringbustechnik
Ca. 5000 m Brandmeldekabel
Ca. 3000 m LWL-Universalkabel Singlemode
Ca. 7700 m halogenfreie Mantelleitung

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXPWYDZLD05
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
06/06/2023 10:30
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
1,582,657.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Elektro Beckhoff GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Bielefeld
Pasta indekss:
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.