Publications Office of the EU
Vācija-Essen: Grīdu un sienu apdares darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Essen: Grīdu un sienu apdares darbi

  • Publicēts
    18/02/2022
  • Termiņš
    17/03/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    17/03/2022
  • Piešķirts
    25/04/2022
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Stadt Essen - Immobilienwirtschaft
Izpildes vieta
NUTS code: DEA13 Essen, Kreisfreie Stadt
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DEA13 Essen, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45430000 Grīdu un sienu apdares darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
92,734.85 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2022-075
Apraksts

Fliesen- und Betonwerksteinarbeiten im Rahmen der Erweiterung der Altfriedschule in Essen.
Fliesen: Vorbereitende Arbeiten, Boden (ca. 170 m2)- und Wandfliesen (ca. 270 m2) verlegen, Spiegel einbauen, Profile, Fugen- und Abdichtungsarbeiten,
Betonwerkstein: Vorbereitende Arbeiten, ca. 380 m2 Boden aus Betonwerkstein erstellen, Treppenstufen, Imprägnierung, Fugen
erstellen.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXS0YRVYR57
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
17/03/2022 11:00
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
92,734.85 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: FHV Ohrdruf GmbH
Pasta adrese: Goethestr. 6
Pilsēta: Ohrdruf
Pasta indekss: 99885
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.