Publications Office of the EU
Francija-Montpellier: Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Francija-Montpellier: Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    07/08/2019
  • Termiņš
    17/09/2019
  • Piedāvājumu atvēršana
    18/09/2019
  • Piešķirts
    29/01/2020
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Conseil départemental de l'Hérault
Izpildes vieta
NUTS code: FRJ13 Hérault
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRJ13 Hérault
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
77310000 Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
788,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
788,000.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
8
Piedāvājuma atsauces numurs
19sent02
Apraksts

Les prestations à effectuer comprennent:
— le ramassage des déchets,
— le fauchage et le débroussaillage mécanisés ou manuels,
— le dégagement de la végétation à l'aplomb de la chaussée,
— la désinfection des engins et des platanes qui seraient touchés par des outils de coupe,
— l'évacuation et le traitement des déchets de taille,
— le nettoyage de la chaussée,
— l'installation, le maintien et le repliement de la signalisation.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://commande-publique.herault.fr/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
18/09/2019 09:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.