Publications Office of the EU
RO-Turceni: Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Turceni: Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    31/07/2012
  • Termiņš
    21/09/2012
  • Piedāvājumu atvēršana
    21/09/2012
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Orasul Turceni
Izpildes vieta
NUTS code: RO412 Gorj
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
77310000 Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,848,109.00 RON
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Amenajarea, intretinerea si reparatiile, spatiilor verzi, strazilor, iluminatului public si parcurilor din orasul Turceni.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
21/09/2012 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
1,848,109.00 RON
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.