Publications Office of the EU
Pamatlīgums par pastāvīgu riteņu skaitīšanas punktu piegādi un uzstādīšanu, kā arī par tīmeklī bāzētas vērtēšanas platformas darbību - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Pamatlīgums par pastāvīgu riteņu skaitīšanas punktu piegādi un uzstādīšanu, kā arī par tīmeklī bāzētas vērtēšanas platformas darbību

  • Publicēts
    02/06/2026
  • Termiņš
    02/07/2026
  • Piedāvājumu atvēršana
    02/07/2026
  • Piešķirts
    14/08/2026
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Landeshauptstadt Potsdam, Bereich Vergabemanagement
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
34970000 Satiksmes pārraudzības iekārtas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
-1.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
OV-L-475-130-26
Apraksts

Provinces galvaspilsēta Potsdama plāno iegādāties vienotu velopieturu tīklu, lai apmierinātu velotransporta pieaugošo nozīmi un tādējādi padarītu velotransporta projektu/pasākumu turpmāko plānošanu un īstenošanu efektīvāku. Saskaņā ar šo pamatlīgumu īstenotie pasākumi ietver aptuveni 20 riteņu izturības skaitītāju piegādi un uzstādīšanu, tostarp tīmekļa izvērtēšanas platformas nodrošināšanu un darbību. Līgums tiks noslēgts ar darbuzņēmēju, kas veiks šajās specifikācijās aprakstītos uzdevumus. Atsevišķie zvani tiek veikti līguma darbības laikā atkarībā no vajadzības. Pakalpojumu klāstā ietilpst: - Būvlaukuma uzstādīšana un klīrenss, kā arī satiksmes drošība saskaņā ar RSA - Skaitīšanas ierīču piegāde saskaņā ar īpašajām prasībām riteņu ilguma skaitīšanas punktiem (sk. specifikācijas) - Riteņa ilguma skaitīšanas punkta uzstādīšana, uzstādīšana un nodošana ekspluatācijā, tostarp izmēģinājuma darbība un nepieciešamās skaitīšanas kvalitātes pierādījums - Riteņa ilguma skaitīšanas punktu tehniskā dokumentācija (piemēram, ekspluatācijas instrukcijas, inventarizācijas dokumentācija, tehniskās apkopes ziņojums) - Rezerves materiālu (jo īpaši akumulatoru bateriju) piegāde riteņu ilguma skaitīšanas punktu darbībai - Riteņa ilguma skaitīšanas punktu tehniskā apkope un apkalpošana - Vienotas datu un novērtēšanas platformas izveide un darbība, tostarp bezvadu datu pārraide starp riteņu ilguma skaitīšanas punktiem un datu platformu, kā arī licenču, atjauninājumu un saskarnes nodrošināšana Tīmekļa izvērtēšanas platformai jābūt pieejamai mākoņpakalpojumu veidā nākamajā dienā pēc pirmā riteņu ilguma skaitīšanas punkta atvēršanas. Darbuzņēmējam jāapkopj un jāuztur katrs atsevišķais riteņa izturības skaitītājs no pieņemšanas brīža. Tādējādi uz uzstādīšanu, novērtēšanas platformu un uzturēšanas un apkalpošanas pakalpojumiem attieksies atšķirīgi noteikumi, kas noteikti šajā pamatlīgumā, tostarp attiecībā uz attiecīgajām iekārtām.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YCRHKXV
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YCRHKXV
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
02/07/2026 09:00
Piešķiršanas metode
Brutto-Gesamtpreis
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
-1.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Eco Counter GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Köln
Pasta indekss: 50668
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.