Publications Office of the EU
Deklarācija 2/2026 - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Deklarācija 2/2026

  • Publicēts
    27/05/2026
  • Termiņš
    30/06/2026
  • Piedāvājumu atvēršana
    06/07/2026
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: EL526 Σέρρες
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,024,307.34 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Starptautiskā atklātā elektroniskā konkurencē par vaislas preču piegādātāju veicināšanu, lai 2027. gadā apmierinātu NIGRITAS SABIEDRĪBAS PRIEKŠLIKUMU PRIEKŠLIKUMUS

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
www.promitheus.gov.gr
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
www.promitheus.gov.gr
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
06/07/2026 09:00
CPV kods

15000000 - Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija

15500000 - Piena produkti

15800000 - Dažādi pārtikas produkti

Piešķiršanas metode
Nav pieejams
Paredzamā vērtība
1,024,307.34 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.