Publications Office of the EU
MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI

  • Piešķirts
    11/06/2025
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
ACTV S.p.A.
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ITH35 Venezia
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50241000 Kuģu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
886,807.56 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Relazione tecnico-organizzativa
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 38
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Offerta economica
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 30
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Estensione durata della garanzia nave
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 16
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Possesso di un 'officina attrezzata per lavorazioni meccaniche
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 4
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Possesso di certificazioni ISO
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 9
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Disponibilità di un magazzino coperto
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 2
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Possesso della certificazione inerente alla parità di genere
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 1
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
886,807.56 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: ADRIATIC SHIPYARD S.R.L.
Pasta adrese:
Pilsēta: CHIOGGIA (VE)
Pasta indekss: 30015
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.