Publications Office of the EU
Vācija-Kaufbeuren: Ugunsdzēsības transportlīdzekļi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Kaufbeuren: Ugunsdzēsības transportlīdzekļi

  • Publicēts
    12/09/2019
  • Termiņš
    05/11/2019
  • Piešķirts
    17/02/2020
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Stadt Kaufbeuren
Izpildes vieta
NUTS code: DE272 Kaufbeuren, Kreisfreie Stadt
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE272 Kaufbeuren, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
34144210 Ugunsdzēsības transportlīdzekļi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
369,747.90 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
323,784.98 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
3
Piedāvājuma atsauces numurs
2017BGA001_1
Apraksts

Beschaffung Feuerwehr Kaufbeuren. Beschaffung eines Löschfahrzeugs LF 10.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Stadt Kaufbeuren
Pasta adrese: Kaiser-Max-Straße 1
Pilsēta: Kaufbeuren
NUTS kods DE272
Pasta indekss: 87600
Valsts: DEU
Galvenā adrese: https://my.vergabe.bayern.de
Elektroniski:
https://my.vergabe.bayern.de
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.