Publications Office of the EU
Francija-Issoire: Apdrošināšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Issoire: Apdrošināšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    10/10/2017
  • Termiņš
    10/11/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    10/11/2017
  • Piešķirts
    18/12/2017
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
CA Agglo Pays d'Issoire
Izpildes vieta
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
66510000 Apdrošināšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
176,844.03 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
6
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Souscription des contrats d'assurances pour l'agglo Pays d'Issoire

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Agglo Pays d'Issoire: service marchés publics
Pasta adrese: 7 ter boulevard André Malraux
Pilsēta: Issoire
NUTS kods FRK14
Pasta indekss: 63504
Valsts: FRA
Galvenā adrese: https://www.marches-publics.info/accueil.htm
Elektroniski:
https://www.marches-publics.info/accueil.htm
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
10/11/2017 14:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.