Publications Office of the EU
Čehijas Republika-Brno: Rentgena aparāti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čehijas Republika-Brno: Rentgena aparāti

  • Paziņots
    06/09/2013
  • Publicēts
    06/06/2014
  • Termiņš
    05/09/2014
  • Piešķirts
    12/01/2015
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Izpildes vieta
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33111000 Rentgena aparāti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
7,894,737.00 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
513
Apraksts

Tento digitální skiagrafický systém musí zajišťovat vynikající kvalitu snímků, manipulaci se snímky, záznam dávky a údržbu systému. Systém musí být jednoduše ovladatelný a spolehlivý a současně poskytovat skiagrafické snímky vysoké kvality v digitální podobě. Systém musí obsahovat pevný elevační stůl, 2 digitální detektory zachycující rtg snímky v digitální formě pro celý rozsah požadovaných vyšetření (pacient stojící, sedící i ležící na stole), rtg generátor, stropní závěs s rentgenkou, DAP metr, prohlížení snímků v ovladovně, jejich základní úpravu a DICOM protokol.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
7,894,737.00 CZK
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Foma Medical, spol. s r.o.
Pasta adrese: Jana Krušinky 1604
Pilsēta: Hradec Králové
Pasta indekss: 500 02
Valsts: CZE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.