Publications Office of the EU
OPEN PROCEDŪRA FOSDINOVO PERIOD 2024.–2026. GADA MUNICIPALITĀTES BĒRNU SKOLU, PRIMĀRO UN OTRĀ PIRMĀ SKOLU REFEKCIJAS DIENVIDĒJUMA SĀKŠANAS DIENESTA PROCEDŪRA - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

OPEN PROCEDŪRA FOSDINOVO PERIOD 2024.–2026. GADA MUNICIPALITĀTES BĒRNU SKOLU, PRIMĀRO UN OTRĀ PIRMĀ SKOLU REFEKCIJAS DIENVIDĒJUMA SĀKŠANAS DIENESTA PROCEDŪRA

  • Publicēts
    15/05/2024
  • Termiņš
    21/06/2024
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
COMUNE DI CARRARA - CENTRALE UNICA DI COMMITTENZA TRA I COMUNI DI CARRARA, AULLA E MONTIGNOSO
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
55523100 Skolas ēdināšanas nodrošināšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
428,849.20 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

OPEN PROCEDŪRA FOSDINOVO PERIODS 2024.–2026. GADA MUNICIPALITĀTES SKOLU REFEKCIJAS DIENAS BĒRNIEM, PRIMĀRIEM UN OTRDIĀRIEM PIRMAJIEM PĀRVALDĪBĀM BĒRNIEM 2024.–2026. GADA FOSDINOVO PERIODSEM ar visekonomiski visizdevīgākā piedāvājuma kritēriju, pamatojoties uz labāko kvalitātes/prēmijas attiecību, atvērto procedūru – kas ir 00087610457202300001

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts:
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Paredzamā vērtība
428,849.20 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.