Publications Office of the EU
Limpieza edificios municipales - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Limpieza edificios municipales

  • Publicēts
    21/03/2025
  • Termiņš
    06/05/2025
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Ajuntament de Vilamalla
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES512 Girona
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90911200 Ēku tīrīšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
259,416.60 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Exp. X2024000749
Apraksts

Limpieza edificios municipales

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://contractaciopublica.cat/ca/inici
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://contractaciopublica.cat/ca/inici
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts:
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Paredzamā vērtība
259,416.60 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.