Publications Office of the EU
Travaux d'entretien et d'extension des équipements et ouvrages des réseaux électriques des bassins EST du GPMM - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Travaux d'entretien et d'extension des équipements et ouvrages des réseaux électriques des bassins EST du GPMM

  • Publicēts
    27/01/2025
  • Termiņš
    26/02/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    27/02/2025
  • Piešķirts
    10/06/2025
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
GRAND PORT MARITIME DE MARSEILLE
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
202404005
Apraksts

L'accord-cadre est conclu à compter de la date de notification du contrat (date prévisonnelle 02.06.2025) L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande. Les prestations sont réglées par des prix unitaires et forfaitaires. Réalisation de prestations de maintenance ou de travaux neufs ayant pour but d'entretenir ou d'étendre les installations électriques exploitées par le GPMM

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1579300
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1579300
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
27/02/2025 09:00
Piešķiršanas metode
Nav pieejams
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: ELECTRICITE INDUSTRIELLE J. P. FAUCHE
Pasta adrese:
Pilsēta: Fos-Sur-Mer
Pasta indekss: 13270
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.