Publications Office of the EU
Grieķija-Kassandreia Chalkidikis: Nebīstamu atkritumu pārstrādes un apglabāšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grieķija-Kassandreia Chalkidikis: Nebīstamu atkritumu pārstrādes un apglabāšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    29/09/2023
  • Termiņš
    10/11/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    16/11/2023
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ
Izpildes vieta
NUTS code: EL527 Χαλκιδική
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: EL527 Χαλκιδική
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90513000 Nebīstamu atkritumu pārstrādes un apglabāšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
241,875.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
133/2023
Apraksts

Αντικείμενο της σύμβασης είναι οι «ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΕΚΣΚΑΦΩΝ, ΚΑΤΕΔΑΦΙΣΕΩΝ, ΟΓΚΩΔΩΝ ΚΑΙ ΠΡΑΣΙΝΩΝ ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΩΝ». Ο Ανάδοχος της υπηρεσίας πρόκειται να προβεί στη διαχείριση (παραλαβή, διαλογή, αποθήκευση ή/και επεξεργασία) των ογκωδών αποβλήτων, των αποβλήτων εκσκαφών, κατασκευών και κατεδαφίσεων (ΑΕΚΚ) και των λοιπών στερεών μη επικινδύνων αποβλήτων του Δήμου στη μονάδα ανακύκλωσης που διαθέτει. Τα απόβλητα αυτά θα συλλέγονται από το Δήμο και θα μεταφέρονται με δικά του μέσα, ή μέσα των τυχόν εργολάβων του, στη μονάδα ανακύκλωσης του αναδόχου. Τα απόβλητα αυτά θα συλλέγονται από: α) σημεία συλλογής εντός του Δήμου όπου υλοποιούνται εργασίες συντήρησης δημοτικών εκτάσεων (π.χ. κλάδεμα δέντρων), β) μη εγκεκριμένους χώρους απόθεσης ογκωδών και ΑΕΚΚ, όπου έχει καταγραφεί μη σύννομη απόρριψη μπαζών, γ) ογκώδη αντικείμενα (παλιά έπιπλα, στρώματα κ.λπ.) που έχουν απορριφθεί παρακείμενα του δικτύου συλλογής αστικών απορριμμάτων του Δήμου και δ) λοιπά σημεία συλλογής.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ
Pasta adrese: ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ
Pilsēta: ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
NUTS kods EL527
Pasta indekss: 63077
Valsts: GRC
Kontaktpersona: ΒΑΤΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
Galvenā adrese: http://www.kassandra.gr
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
16/11/2023 11:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
241,875.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.