Publications Office of the EU
PL-Stalowa Wola: Dzelzceļa transporta pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Stalowa Wola: Dzelzceļa transporta pakalpojumi

  • Piešķirts
    15/09/2011
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: PL824 Tarnobrzeski
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
60200000 Dzelzceļa transporta pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,722,000.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,359,386.00 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts
Nav pieejams
Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
1,722,000.00
Līguma galīgā vērtība
2,359,386.00 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Freightliner Pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
Pasta adrese: ul. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 200
Pilsēta: Warszawa
Pasta indekss: 02-797
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.