Publications Office of the EU
Spānija-Sevilja: Apdrošināšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Sevilja: Apdrošināšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    30/04/2013
  • Termiņš
    10/06/2013
  • Piedāvājumu atvēršana
    18/06/2013
  • Piešķirts
    23/07/2013
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Agencia de Medio Ambiente y Agua de Andalucía
Izpildes vieta
NUTS code: ES61 Andalucía
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
66510000 Apdrošināšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,144,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
175,221.32 EUR
Daļu skaits
3
Piedāvājuma atsauces numurs
NET541874
Apraksts

Servicios para la subscripción de pólizas de seguros de responsabilidad civil general, responsabilidad civil, construcción y cascos.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
18/06/2013 11:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.