Publications Office of the EU
Austrija-Vīne: Televīzijas un radiouztvērēji, skaņas vai videoattēla ierakstīšanas vai reproducēšanas aparatūra - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Austrija-Vīne: Televīzijas un radiouztvērēji, skaņas vai videoattēla ierakstīšanas vai reproducēšanas aparatūra

  • Publicēts
    06/02/2018
  • Termiņš
    15/03/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    15/03/2018
  • Piešķirts
    17/04/2018
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Universität Wien
Izpildes vieta
NUTS code: AT13 Wien
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: AT Österreich
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
32300000 Televīzijas un radiouztvērēji, skaņas vai videoattēla ierakstīšanas vai reproducēšanas aparatūra
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
5,139,625.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
17-018.907
Apraksts

Die vorliegende Rahmenvereinbarung betrifft AV-Medientechnik gem. den Vorgaben des Leistungsverzeichnisses.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
http://univie.vemap.com
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
15/03/2018 11:05
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
5,139,625.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Ing. Wolfgang Krejcik GesmbH
Pasta adrese: Alserstraße 45-47
Pilsēta: Wien
Pasta indekss: 1080
Valsts: AUT
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.