Publications Office of the EU
Čehijas Republika-Prāga: Sistēmu atbalsta pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čehijas Republika-Prāga: Sistēmu atbalsta pakalpojumi

  • Publicēts
    24/03/2017
  • Termiņš
    27/04/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    27/04/2017
  • Piešķirts
    26/05/2017
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Správa Pražského hradu
Izpildes vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
72253200 Sistēmu atbalsta pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
3,900,000.00 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
3,481,651.00 BGN
Piedāvājuma atsauces numurs
SPH 670/2017
Apraksts

Předmětem této veřejné zakázky je prodloužení záruky výrobce zařízení IBM/Lenovo a licencí VMware, které jsou v užívání zadavatele, do 30.6.2021. V rámci předmětu plnění bude dodavatel zadavateli poskytovat následující plnění: – prodloužení záruky výrobců zařízení a prodloužení licencí dle specifikace přílohy č. 2 Zadávací dokumentace; – poskytování služeb SLA v režimu 24 x 7, při ohlášení na helpdesk dodavatele, započetí řešení do 4 hodin od nahlášení, provedení opravy do 24 hodin od nahlášení (včetně zajištění příslušných náhradních dílů, zprovoznění, testů funkčnosti apod.); – profylaktické činnosti v rozsahu 1 člověko-den (8 hodin) čtvrtletně.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Správa Pražského hradu
Nacionālais reģistrācijas numurs: 49366076
Pasta adrese: Hrad I. nádvoří č.p. 1
Pilsēta: Praha 1
NUTS kods CZ010
Pasta indekss: 119 08
Valsts: CZE
Kontaktpersona: Mgr. Martina Jandová
Galvenā adrese: www.hrad.cz
Elektroniski:
https://nen.nipez.cz/profil/SPH
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
27/04/2017 10:00
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
3,900,000.00 CZK
Līguma galīgā vērtība
3,481,651.00 BGN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: ITS akciová společnost
Pasta adrese: Vinohradská 184
Pilsēta: Praha
Pasta indekss: 130 52
Valsts: CZE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.