Publications Office of the EU
Francija-Annecy: Notekcauruļu tīrīšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Francija-Annecy: Notekcauruļu tīrīšanas pakalpojumi

  • Piešķirts
    05/06/2018
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Département de la Haute-Savoie
Izpildes vieta
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90470000 Notekcauruļu tīrīšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
4,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
18s0147
Apraksts

Vidange et curage du réseau et des ouvrages d'assainissement du plateau des Glières.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
CPV kods
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
4,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: ICART SAS
Pasta adrese: 125 rue des Fougères
Pilsēta: Bons-en-Chablais
Pasta indekss: 74890
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.