Publications Office of the EU
PL-Kowal: Ugunsdzēsības transportlīdzekļi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Kowal: Ugunsdzēsības transportlīdzekļi

  • Publicēts
    19/06/2012
  • Termiņš
    26/07/2012
  • Piedāvājumu atvēršana
    26/07/2012
  • Piešķirts
    09/08/2012
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Miejska Ochotnicza Straż Pożarna w Kowalu
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
34144210 Ugunsdzēsības transportlīdzekļi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
675,925.93 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
727,920.00 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
ZP-1/2012
Apraksts

Dostawa samochodu do ratownictwa chemiczno-ekologicznego dla Miejskiej Ochotniczej Straży Pożarnej w Kowalu musi musi spełniać wymagania techniczne określone w Specyfikacji technicznej, stanowiącej załącznik nr 5 do niniejszej SIWZ.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
26/07/2012 10:15
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
675,925.93 PLN
Līguma galīgā vērtība
727,920.00 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Przedsiębiorstwo Specjalistyczne "bocar" sp. z o.o.
Pasta adrese: ul. Okólna 15 Wrzosowa
Pilsēta: Korwinów
Pasta indekss: 42-263
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.