Publications Office of the EU
Francija-Hayange: Profesionālie apģērbi, speciālie darba apģērbi un aksesuāri - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Francija-Hayange: Profesionālie apģērbi, speciālie darba apģērbi un aksesuāri

  • Piešķirts
    26/04/2017
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: FRF33 Moselle
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
18100000 Profesionālie apģērbi, speciālie darba apģērbi un aksesuāri
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
5,000.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
46,500.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
CAVF2017-01-001
Apraksts

La présente consultation concerne l'achat de vêtements de travail et d'équipements de protection individuelle, de protections jetables, de vêtements pour les agents d'accueil, le personnel de la petite enfance et les agents d'entretien de la Communauté d'agglomération du Val de Fensch.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
CPV kods

18100000 - Profesionālie apģērbi, speciālie darba apģērbi un aksesuāri

35113000 - Drošības aprīkojums

18800000 - Apavi

Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
5,000.00
Līguma galīgā vērtība
46,500.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Loza Protec
Pasta adrese: 2 rue Pratel
Pilsēta: Morhange
Pasta indekss: 57340
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.