Publications Office of the EU
Itāija-Alessandria: Elektromotori, ģeneratori un transformatori - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itāija-Alessandria: Elektromotori, ģeneratori un transformatori

  • Publicēts
    02/02/2013
  • Termiņš
    05/04/2013
  • Piešķirts
    24/02/2014
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Federazione Sovrazonale Piemonte 6 – Piemonte Sud Est S.c.a.r.l.
Izpildes vieta
NUTS code: ITC18 Alessandria
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
31100000 Elektromotori, ģeneratori un transformatori
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
425,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
331,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Procedura aperta per la fornitura in opera "chiavi in mano" di gruppo elettrogeno di sicurezza e opere accessorie presso L'ASO AL.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
425,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
331,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: M.I.T. Srl
Pasta adrese: Via Calatafimi 25
Pilsēta: Nichelino
Pasta indekss:
Valsts: ITA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.