Publications Office of the EU
Maincas rātsnama renovācija - VE III-5 - Cauruļvadi DIN 18380, DIN 18381 - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Maincas rātsnama renovācija - VE III-5 - Cauruļvadi DIN 18380, DIN 18381

  • Publicēts
    29/01/2024
  • Termiņš
    01/02/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    01/02/2024
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Stadtverwaltung Mainz
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DEB35 Mainz, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45000000 Celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
ÖA.-Nr. 03/2024-20
Apraksts

Santehnikas, apkures un dzesēšanas tehnoloģiju, tostarp siltumizolācijas, uzstādīšana KG 410 - Sanitārās iekārtas KG 420 - Siltumapgādes sistēmas KG 434 - Saldēšanas tehnoloģija

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.subreport.de/E14464374
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.subreport.de/E14464374
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
01/02/2024 10:00
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Alleiniges Zuschlagskriterium ist der Preis: Gewichtung 100 %
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.