Publications Office of the EU
Spānija-L'Hospitalet de Llobregat: Mājsaimniecības pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-L'Hospitalet de Llobregat: Mājsaimniecības pakalpojumi

  • Publicēts
    07/10/2022
  • Termiņš
    25/11/2022
  • Piešķirts
    24/05/2023
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Agencia de Ciberseguretat de Catalunya
Izpildes vieta
NUTS code: ES511 Barcelona
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES511 Barcelona
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
98341110 Mājsaimniecības pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,544,727.27 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
688,582.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
3
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Servicios de soporte al área de servicios corporativa de la Agencia, en el ámbito de administración y finanzas

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Agencia de Ciberseguretat de Catalunya
Nacionālais reģistrācijas numurs: Q0802270I
Pasta adrese: C/ Salvador Espriu, 45-51
Pilsēta: L'Hospitalet de Llobregat
NUTS kods ES511
Pasta indekss: 08908
Valsts: ESP
Kontaktpersona: Servei de contractació
Galvenā adrese: https://www.ciberseguretat.gencat.cat
Elektroniski:
https://contractaciopublica.gencat.cat/ecofin_pscp/AppJava/cap.pscp?reqCode=viewDetail&idCap=57262639&cap=Ag%E8ncia%20de%20Ciberseguretat%20de%20Catalunya
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.