Publications Office of the EU
Polija-Varšava: Lieldators - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Varšava: Lieldators

  • Publicēts
    14/03/2023
  • Termiņš
    18/04/2023
  • Atcelts
    25/04/2023
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Canceled
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Izpildes vieta
NUTS code: PL Polska
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
30211000 Lieldators
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Piedāvājuma atsauces numurs
MELBDZ.261.19.2023
Apraksts

Dostawa klastra obliczeniowego do Laboratorium Komputerowego w ramach realizacji projektu „Terenowy poligon doświadczalno-wdrożeniowy w powiecie przasnyskim” RPMA.01.01.00-14-9875/17 dla Instytutu Techniki Lotniczej Mechaniki Stosowanej Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej -dalej za opz

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Nacionālais reģistrācijas numurs: REGON 000001554
Pasta adrese: PLAC POLITECHNIKI 1
Pilsēta: Warszawa
NUTS kods PL911
Pasta indekss: 00-661
Valsts: POL
Galvenā adrese: https://www.pw.edu.pl
Elektroniski:
https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
18/04/2023 10:30
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Procedūra ir slēgta
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Procedūra ir slēgta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.