Publications Office of the EU
Itāija-Perugia: Sarga pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Itāija-Perugia: Sarga pakalpojumi

  • Publicēts
    05/08/2016
  • Termiņš
    27/09/2016
  • Piedāvājumu atvēršana
    03/10/2016
  • Piešķirts
    01/03/2017
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
INPS Direzione Regionale Umbria
Izpildes vieta
NUTS code: ITI2 Umbria
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ITI2 Umbria
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
98341140 Sarga pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,229,508.20 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
966,949.57 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Procedura aperta di carattere comunitario, ai sensi dell'art. 60 del D.lgs. 50/2016 per l'affidamento del servizio di vigilanza presso gli immobili della Direzione Regionale Umbria dell'INPS.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: INPS — Direzione regionale Umbria
Pasta adrese: Via Mario Angeloni 90
Pilsēta: Perugia
NUTS kods ITE2
Pasta indekss: 06124
Valsts: ITA
Kontaktpersona: dott.ssa Silvia Costanza Marchetti
Galvenā adrese: http://www.inps.it
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
03/10/2016 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
1,229,508.20 EUR
Līguma galīgā vērtība
966,949.57 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: RTI Telecontrol Srl (mandataria)
Pasta adrese: Via Fiorentina 524
Pilsēta: Arezzo
Pasta indekss: 52100
Valsts: ITA

Oficiālais nosaukums: Sicurezza Globale 1972 Srl
Pasta adrese: Circonvallazione Appia 79
Pilsēta: Roma
Pasta indekss: 00179
Valsts: ITA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.