Publications Office of the EU
Ruhrschleuse Raffelberg kambaru sienu remonts - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Ruhrschleuse Raffelberg kambaru sienu remonts

  • Publicēts
    18/10/2024
  • Termiņš
    19/11/2024
  • Piešķirts
    12/12/2025
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Wasserstraßen- und Schifffahrtsamt Westdeutsche Kanäle
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DEA37 Steinfurt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45248100 Kanālu slūžu būvdarbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
15,000,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
12,250,323.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2024-812W4-0052
Apraksts

Ruhrschleuse Raffelberg kambaru sienu remonts. Pārjaunošanas pasākuma apstrīdēšana galvenokārt ir saistīta ar sarunu procedūru ar būvniecības grafiku, kas jāizstrādā pretendentam, paredzot ne vairāk kā 3 bloķēšanas pārtraukumus, kas ilgst 4 nedēļas, un obligātu papildu personālu un aprīkojumu, kas jānodrošina obligāto 3 bloķēšanas pārtraukumu laikā.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=722856
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=722856
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Projektleitung und Bauleitung vor Ort
Paredzamā vērtība
15,000,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
12,250,323.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Eiffage Infra Nord-West GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Wallenhorst
Pasta indekss: 49127
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.