Publications Office of the EU
Apvienotā Karaliste-Filton: Medicīnisko un precīzijas iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Apvienotā Karaliste-Filton: Medicīnisko un precīzijas iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi

  • Piešķirts
    01/09/2019
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
NHS Blood and Transplant
Izpildes vieta
NUTS code: United Kingdom
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: United Kingdom
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50400000 Medicīnisko un precīzijas iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
96,933.87
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
96,933.87 GBP
Piedāvājuma atsauces numurs
NHSBT1189
Apraksts

Contract for the maintenance of microbiological safety cabinets and laminar air flow cabinets.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
96,933.87
Līguma galīgā vērtība
96,933.87 GBP
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Crowthorne HI-TEC Services
Pasta adrese: Beech House, Ancells Business Park
Pilsēta: Fleet
Pasta indekss: GU51 2UN
Valsts: GBR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.