Publications Office of the EU
Francija-Pont-à-Mousson: Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Pont-à-Mousson: Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija

  • Publicēts
    13/04/2022
  • Termiņš
    09/06/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    20/06/2022
  • Piešķirts
    01/07/2022
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
EHPAD Saint François d'Assise
Izpildes vieta
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
39222000 Ēdināšanas inventārs
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
147,646.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
01-2022
Apraksts

fourniture de denrées alimentaires et ingrédients nécessaires a la réalisation des repas et prestations d'assistance technique

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: EHPAD Saint François d'Assise
Pasta adrese: 44 rue du Cardinal Mathieu
Pilsēta: Pont à Mousson
NUTS kods FRF31
Pasta indekss: 54700
Valsts: FRA
Galvenā adrese: http://mdr-st-francois-assise.e-marchespublics.com
Elektroniski:
http://mdr-st-francois-assise.e-marchespublics.com
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
20/06/2022 14:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
147,646.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: GVRS
Pasta adrese:
Pilsēta: Le Plessis Belleville
Pasta indekss: 60330
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.