Publications Office of the EU
Itāija-Borgo San Dalmazzo: Gāzeļļas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itāija-Borgo San Dalmazzo: Gāzeļļas

  • Publicēts
    02/03/2020
  • Termiņš
    07/04/2020
  • Atcelts
    09/06/2020
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Canceled
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
ACSR SpA
Izpildes vieta
NUTS code: ITC16 Cuneo
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ITC16 Cuneo
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
09134000 Gāzeļļas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
232,460.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Piedāvājuma atsauces numurs
CIG. 8227593886
Apraksts

L'appalto ha per oggetto la fornitura di gasolio per autotrazione occorrente per il funzionamento delle pale meccaniche gommate, degli autocarri e dei mezzi impiegati nella movimentazione dei rifiuti negli Impianti di trattamento rifiuti, cernita e compostaggio e di valorizzazione del CSS di proprietà dell’ACSR SpA, siti in Borgo San Dalmazzo e Roccavione (CN), secondo quanto indicato nel capitolato speciale d’appalto.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
www.sintel.regione.lombardia.it
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
08/04/2020 09:30
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
232,460.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Procedūra ir slēgta
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Procedūra ir slēgta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.