Publications Office of the EU
aizsprostu darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

aizsprostu darbi

  • Publicēts
    05/09/2025
  • Termiņš
    08/10/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    08/10/2025
  • Piešķirts
    25/11/2025
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Staatliches Bauamt München 2
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45321000 Siltumizolācijas darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
3,271,053.50 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
25-075059
Apraksts

KUM GH, 22010 EKZ Hauner+Rechenzentr. Funkcionālās zonas, tehniskie centri un ventilācijas centri Apkures, santehnikas, dzesēšanas un ventilācijas līniju izolācija Däm. Notekūdeņu caurules minerālvate līdz DN 300 aptuveni 4000 m aizsprostam. Dzeramā ūdens caurules minerālvate līdz DN 100 aptuveni 22 500 m, daļēji ar lokšņu aizsprostu. Sanitārā minerālvate ar loksni aptuveni 250 dambja gabali. Apkures kabeļi minerālvates līdz DN150 aptuveni 29.400 m, daļēji ar lokšņu aizsprostu. Aprīkojums Apkure Minerālvate ar loksni apm. Aukstā ūdens caurules Mīkstās putas līdz DN400 aptuveni 22 400 m, daļēji ar lokšņu aizsprostu. Auksto mīksto putu armatūra aptuveni 7600 dambja gabalu. Ventilācijas kanāli Minerālvate aptuveni 16 500 m2, daļēji ar lokšņu aizsprostu. Ventilācijas caurules minerālvates aptuveni 8,200 m, daļēji ar lokšņu aizsprostu. Ventilācijas kanāli Mīkstās putas apm. Aukstais ūdens l. WRG mīkstas putas līdz DN 100 apm. Armatūra WRG mīkstajām putām aptuveni 720 gab.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.meinauftrag.rib.de
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.meinauftrag.rib.de
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
08/10/2025 09:00
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: .
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
3,271,053.50 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Reinhold Rothkopf GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Altschönau
Pasta indekss: 94556
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.