Publications Office of the EU
Mauer Landesausstellung 2026 - 340.003 LA 2026 - Elektrotechnik - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Mauer Landesausstellung 2026 - 340.003 LA 2026 - Elektrotechnik

  • Publicēts
    10/05/2024
  • Termiņš
    11/06/2024
  • Piešķirts
    04/07/2024
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Land Niederösterreich, p.A. Amt der NÖ-Landesregierung, Abteilung Gesundheitsstrategie
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: AT123 Sankt Pölten
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45311200 Elektroinstalācijas darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
BD6-LKH-162/067-2024
Apraksts

Elektrotechnik

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://noe.vemap.com
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://noe.vemap.com
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
CPV kods
Piešķiršanas metode
Preis
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Landsteiner GMBH
Pasta adrese:
Pilsēta: Amstetten
Pasta indekss: 3300
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.