Publications Office of the EU
Spānija-Calafell: Galdi, trauku skapji, rakstāmgaldi un grāmatu skapji - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Calafell: Galdi, trauku skapji, rakstāmgaldi un grāmatu skapji

  • Publicēts
    29/05/2018
  • Termiņš
    27/06/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    05/07/2018
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Ayuntamiento de Calafell
Izpildes vieta
NUTS code: ES514 Tarragona
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES514 Tarragona
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
39120000 Galdi, trauku skapji, rakstāmgaldi un grāmatu skapji
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
389,932.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
17/18-CNT
Apraksts

Aprobación expediente de contratación, Pliego de Cláusulas Económicas, Administrativas y Técnicas para adjudicar el suministro e instalación del mobiliario de la nueva Biblioteca Municipal de Calafell, por procedimiento abierto, regulación harmonizada e inicio de licitación.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Ayuntamiento de Calafell
Nacionālais reģistrācijas numurs: P4303700A
Pasta adrese: Avenida Catalunya, 1
Pilsēta: Calafell
NUTS kods ES514
Pasta indekss: 43820
Valsts: ESP
Kontaktpersona: Miriam Navarro
Galvenā adrese: http://contractaciopublica.gencat.cat
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
05/07/2018 09:30
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
389,932.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.