Publications Office of the EU
Somija-Pori: Mehāniskie transportlīdzekļi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Somija-Pori: Mehāniskie transportlīdzekļi

  • Publicēts
    04/06/2020
  • Termiņš
    06/07/2020
  • Piedāvājumu atvēršana
    06/07/2020
  • Piešķirts
    23/12/2020
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Porin kaupunki / tekninen toimiala
Izpildes vieta
NUTS code: FI196 Satakunta
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FI196 Satakunta
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
34100000 Mehāniskie transportlīdzekļi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
234,469.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
3
Piedāvājuma atsauces numurs
PRIDno-2020-2162
Apraksts

Porin kaupungin tekninen toimiala pyysi tarjouksia kahdesta henkilöautosta (sähkö) sekä kahdeksasta (8) pakettiautosta tämän tarjouspyynnön mukaisesti. Ajoneuvojen käyttäjiä ovat Porin kaupungin eri toimialat.
Hankinta on jaettu osiin:
Osa 1. henkilöauto, kaksi (2) kpl
Osa 2. pakettiauto, kuusi (6) kpl
Osa 3. pakettiauto, ladattava hybridi (pistokehybridi), kaksi (2) kpl.
Tarkemmat mallit ja minimivaatimukset on kuvattu tarjouspyynnön kohdassa Hankinnan kohteen kriteerit. Osatarjoukset hyväksytään positioittain.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://tarjouspalvelu.fi/pori?id=294381&tpk=0c862471-e64b-4f77-8a8c-62bd5c4d20cc
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
06/07/2020 12:01
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.