Publications Office of the EU
Vācija-Kornwestheim: Globālās navigācijas un pozicionēšanas sistēmas (GPS vai tamlīdzīgas) - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Kornwestheim: Globālās navigācijas un pozicionēšanas sistēmas (GPS vai tamlīdzīgas)

  • Publicēts
    25/05/2021
  • Termiņš
    22/06/2021
  • Piedāvājumu atvēršana
    22/06/2021
  • Piešķirts
    26/10/2021
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Land Baden-Württemberg vertreten durch das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg
Izpildes vieta
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
38112100 Globālās navigācijas un pozicionēšanas sistēmas (GPS vai tamlīdzīgas)
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
733,950.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
LZBW-2021-02-019
Apraksts

Rahmenvereinbarung für die Beschaffung von Submeter GPS-Geräten für das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://ausschreibungen.landbw.de/Satellite/notice/CXUEYYDYY97
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
22/06/2021 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
733,950.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: GEOsat GmbH
Pasta adrese: Löhberg 78
Pilsēta: Mülheim an der Ruhr
Pasta indekss: 45468
Valsts: DEU

Oficiālais nosaukums: GEOMATIK e.K. Dipl. Ing. (FH) H. Spahl
Pasta adrese: Ludwig-Thoma- Str. 18
Pilsēta: Engelsberg
Pasta indekss: 84549
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.