Publications Office of the EU
Polija-Koszalin: Sniega tīrīšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Koszalin: Sniega tīrīšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    27/07/2021
  • Termiņš
    27/08/2021
  • Piedāvājumu atvēršana
    27/08/2021
  • Piešķirts
    28/09/2021
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
Izpildes vieta
NUTS code: PL426 Koszaliński
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL426 Koszaliński
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90620000 Sniega tīrīšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
17,157,038.43 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
TZP.221.12.2021.DSz
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest całoroczne oczyszczanie miasta Koszalina, polegające na prowadzeniu usług w zakresie:
- utrzymanie czystości jezdni, chodników, parkingów i przystanków komunikacyjnych w okresie letnim, polegające na mechanicznym i ręcznym oczyszczaniu dróg publicznych i przystanków,
ich odchwaszczaniu, czyszczeniu krat wpustów ulicznych i innych prac porządkowych na zlecenie oraz utrzymanie zimowe ulic, chodników, parkingów i przystanków komunikacyjnych, polegające
na utrzymaniu pogotowia zimowego, usuwaniu skutków zimy na drogach publicznych i przystankach oraz ich sprzątaniu pozimowym.
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku Nr 11 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, Załączniku Nr 12 - Wykaz ulic, chodników, parkingów, przystanków – Załącznik nr 1.1 – 1.25) oraz Formularzach ofertowych – Załącznik Nr 2 do SWZ.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://epuap.gov.pl/wps/portal
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
27/08/2021 10:30
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
17,157,038.43 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Pasta adrese: ul. Komunalna 5
Pilsēta: Koszalin
Pasta indekss: 75-724
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.