Publications Office of the EU
Избор на доставчик на нетна активна електрическа енергия, координатор на балансираща група за ниско напрежение и администриране на разходите за пренос и достъп на електроенергия за обекти на ОДМВР Варна, на територията на област Варна - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Избор на доставчик на нетна активна електрическа енергия, координатор на балансираща група за ниско напрежение и администриране на разходите за пренос и достъп на електроенергия за обекти на ОДМВР Варна, на територията на област Варна

  • Publicēts
    16/04/2026
  • Termiņš
    18/05/2026
  • Piedāvājumu atvēršana
    19/05/2026
  • Piešķirts
    26/08/2026
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Областна дирекция на МВР (ОДМВР) - Варна
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: BG331 Варна
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
09310000 Elektrība
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
705,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
559390
Apraksts

Предметът на настоящата обществена поръчка е доставка на нетна активна електрическа енергия за обекти на ОДМВР Варна, изрично посочени в Приложение 1.1 към техническата спецификация, от лицензиран доставчик на електрическа енергия и координатор на стандартна балансираща група. Поръчката включва избор на лицензиран търговец- координатор на стандартна балансираща група, който да доставя нетна електрическа енергия за обектите на ОДМВР Варна, с пълно администриране на информационния потик с ЕСО ЕАД и поемане на разходите за небаланси на консумираната ел. енергия. Предметът на поръчката включва и администриране на сумите за нормативно определените такси, мрежови услуги и акциз. Същите ще бъдат заплащани от Възложителя на Изпълнителя, поради което Възложителят предвижда сключване на договор с Изпълнителя за комбинирани услуги по смисъла на чл.11, т. 10 и при условията на чл.20 от ПТЕЕ(Правила за търговия с електрическа енергия). При изпълнението на поръчката следва да се осигури непрекъснатост на електроснабдяването и да се доставя ел. енергия с качество и по ред, съгласно предвиденото в Закона за енергетиката(ЗЕ) и останалите нормативни актове, които уреждат обществените отношения, свързани с доставката на ел.енергия(в т. ч. ПТЕЕ, ПИКЕЕ и наредбите, издадени на основание ЗЕ). Предметът на обществената поръчка включва доставка на прогнозно количество електроенергия в размер на 4000МWh за срок от 24(двадесет и четири) месеца. Посоченото прогнозно количество не ангажира Възложителя да ги потреби, като същият си запазва правото да потребява количества електроенергия и над посоченото прогнозно количество, в случай на възникнала необходимост. Мястото на изпълнение на поръчката са обекти на ОДМВР Варна описани в Приложение 1.1 към техническата спецификация. В случай на необходимост, в рамките на срока на действие и стойността на сключения договор, Възложителят може да включва нови обекти в балансиращата гупа на координатора, за които ще заплаща консумиранта електроенергия при условията на сключения договор, както и да изключва съществуващи обекти. Включването на нови обекти и изключването на съществуващи обекти от обхвата на договора се реализира чрез подписване на двустранни допълнителни споразумения между страните. Срок на договора - до 24 месеца, считано от датата на потвърждаването на първия регистриран график за доставка на нетна активна ел. енергия или до достигане на стойността му.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://app.eop.bg/today/559390
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://app.eop.bg/today/559390
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
19/05/2026 13:00
Piešķiršanas metode
Най - ниска цена
Paredzamā vērtība
705,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Номад енерджи къмпани ЕООД
Pasta adrese:
Pilsēta: гр. София
Pasta indekss: 1309
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.