Publications Office of the EU
Traslado, carga y descarga, montaje y desmontaje de escenarios en el Ayuntamiento de Fuenlabrada - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Traslado, carga y descarga, montaje y desmontaje de escenarios en el Ayuntamiento de Fuenlabrada

  • Publicēts
    01/12/2023
  • Termiņš
    19/12/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    28/12/2023
  • Piešķirts
    04/04/2024
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Junta de Gobierno Local del Ayuntamiento de Fuenlabrada
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
98390000 Citi pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
389,121.37 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
2023/SVA/001500
Apraksts

El objeto de este contrato es la prestación del servicio de "TRASLADO, CARGO Y DESCARGA, MONTAJE Y DESMONTAJE DE ESCENARIOS" al Excmo. Ayuntamiento de Fuenlabrada, en lo sucesivo "Ayuntamiento (Ayto.)", con arreglo a las condiciones que en este Pliego se especifican. Dicha prestación tiene como fin primordial el transporte, montaje, desmontaje, carga y descarga, guarda y custodia de todo tipo de escenarios (propios o cedidos), así como de aquellos elementos que garanticen la protección de la superficie sobre la que se sustenten. Por otra parte, se proyecta alcanzar un contrato administrativo al objeto de satisfacer las necesidades antes señaladas, que resulta idóneo en cuanto a su objeto y contenido, tanto en cuanto por su naturaleza y tipología contractual, plazo y precio. El contrato abarca la totalidad del objeto preciso para cubrir las necesidades anteriormente mencionadas, sin que se haya fraccionado irregularmente. El Ayuntamiento de Fuenlabrada, en el marco de la Ley 7/1985 de 2 de abril, Reguladora de las Bases de Régimen Local, tiene atribuidas competencias en materia de mantenimiento y conservación de las instalaciones objeto del contrato por encontrarse en inmuebles de propiedad municipal, y por tanto, ser una competencia propia.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
required
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
28/12/2023 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Criterios cualitativos.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 40
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Oferta económica. .
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 60
Paredzamā vērtība
389,121.37 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: SERVICIOS INTEGRALES JESUS Y OSCAR SL
Pasta adrese:
Pilsēta: Fuenlabrada
Pasta indekss: 28946
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.