Publications Office of the EU
RV Messebau - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

RV Messebau

  • Publicēts
    12/09/2025
  • Termiņš
    10/10/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    10/10/2025
  • Piešķirts
    01/12/2025
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
M3B GmbH
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE501 Bremen, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79956000 Gadatirgu un izstāžu organizēšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
3,200,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
WFB-ZVS-2025-0025
Apraksts

Pamatnolīgums par gadatirgu būvniecību Pakalpojumi pasākumiem MESSE BREMEN, CONGRESS BREMEN un ÖVB-Arena izstāžu un pasākumu centrā

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://vergabe.bremen.de
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: atļauti
https://vergabe.bremen.de
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
10/10/2025 11:01
Piešķiršanas metode
Preis
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
3,200,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: CYBORG Messebau-Zelte GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Neubrandenburg
Pasta indekss: 17039
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.