Publications Office of the EU
Suchdol nad Lužnicí — dūņu drenāžas reģenerācija NAI - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Suchdol nad Lužnicí — dūņu drenāžas reģenerācija NAI

  • Publicēts
    15/06/2026
  • Termiņš
    01/07/2026
  • Piešķirts
    25/08/2026
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Město Suchdol nad Lužnicí
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
42912300 Ierīces un aparāti ūdens filtrēšanai vai attīrīšanai
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
5,521,562.45 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
4,115,506.00 CZK
Piedāvājuma atsauces numurs
28/05/2026
Apraksts

Projekts attiecas uz esošās NAI ēkas būvniecības un tehnoloģiskās daļas rekonstrukciju esošās zāles teritorijā. PD ir atrisinātas ēku modifikācijas, kas spiestas ar tehnoloģijas modifikācijām, kā arī esošo tehnoloģisko iekārtu modifikācijām un nelielām elektroinstalācijas modifikācijām.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00247561
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00247561
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Základním kritériem pro zadání veřejné zakázky je výše nabídkové ceny v Kč bez DPH.
Paredzamā vērtība
5,521,562.45 CZK
Līguma galīgā vērtība
4,115,506.00 CZK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Fryauf Filmix s.r.o.
Pasta adrese:
Pilsēta: Králův Dvůr
Pasta indekss: 26701
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.